Grażyna Brodzińska
Grażyna Brodzińska
Prezentuje najwyższy kunszt sztuki wokalnej. Obdarzona urodą, wdziękiem, scenicznym temperamentem, śpiewa, tańczy, czaruje publiczność teatralną i filharmoniczną.

Bogusław Kaczyński
22 Listopada - Premiera nowej płyty "Nie zapomnij Mnie"!

Płyta "Nie zapomnij Mnie" jest inspirowana muzyką lat 20-tych i 30-tych. Nastrojem nawiązuje do klimatu polskiego kina międzywojennego, kiedy to na srebrnych ekranach królowali między innymi Aleksander Żabczyński, Eugeniusz Bodo, czy też nazywana legendą polskiej estrady Hanka Ordonówna.

Płyta "Nie zapomnij Mnie" jest płytą Live!

Płyta Nie zapomnij Mnie

23 Listopada - Spotkanie z Grażyną Brodzińską w Warszawskim salonie Empik przy ul. Marszałkowskiej.

Artystka będzie promować swoją najnowszą płytę "Nie zapomnij Mnie". Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00.26 Listopada - Grażyna Brodzińska na antenie Polskiego Radia.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Grażyną Brodzińską w rozmowie z Pawłem Sztompke na antenie 1 Programu Polskiego Radia. Audycja rozpocznie się o godz. 14:00.29 Listopada - Grażyna Brodzińska gościem porannego programu TVP2 "Pytanie na Śniadanie".

Artystka opowie o swoim najnowszym albumie "Nie zapomnij Mnie" oraz zaśpiewa jedną z piosenek znajdujących się na płycie.30 Listopada - Grażyna Brodzińska na Europejskich Targach Muzycznych

Co jest grane Grażyna Brodzińska będzie gościem Europejskich Targów Muzycznych "Gazety Co Jest Grane" odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie od 29.11- 1.12.2013.

Od godz. 13:00 zapraszamy do stoiska "Polskie Nagrania", gdzie artystka będzie podpisywać swoją najnowszą płytę "Nie zapomnij Mnie" (Premiera płyty- 22 listopada. Dystrybutorem płyty są "Polskie Nagrania").


Czytaj więcej...

English
© 2013 Grażyna Brodzińska